YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Víkend pro otce s dospívajícím synem I.

kopírovat odkazdatum akce 21.- 23.9.2012 autor František Růžička, 8.9.2011
 

Na webu: http://www.centrumprorodinu.cz/   po pravé straně obrazovky, ve sloupečku Novinky, se těsně před 24.00 dne 31.12. 2011 objeví nabídka na Víkend pro otce s dospívajícím synem I. a na konci nabídky bude i přihláška s těmito pokyny:

 

Přihlaste se prosím,   nejdříve 1.1. 2011 v 0 hodin a   po zaregistrování dostanete upřesňující pokyny!

Důležité upozornění k pořadí přihlášených:

 

Z kapacitních i organizačních důvodu se víkendu může účastnit pouze 24 dvojic.   Kapacita je každoročně obsazena během krátké chvíle a denně nám přichází poštou i deset přihlášek najednou.

Je jediná možná forma přihlášení je písemnou formou s vlastnoručními podpisy, ale abychom byli schopni určit pořadí přihlášených postupujte dle těchto pokynů:

1.   Dejte prosím, nejprve přečíst tyto pokyny svým synům. Poté se jich zeptejte, zda jsou ochotni s vámi jet a tím se uchráníte případným budoucím zklamáním.

 

2.   Přihlášku vyplňte v počítači a zašlete emailem na adresu: FRANTISEK.RUZICKA@MUKRUPKA.CZ  

 

3.   Po té vytiskněte vyplněnou přihlášku, oba podepište a zašlete ji poštou na adresu: Centrum pro rodinu, o.s., Husitská 128/32, 417 41 Krupka 3.

 

4.   Po vašem emailovém přihlášení počkáme 10 dní na podepsaný originál přihlášky. Kdo, ale nezašle originál poštou, do deseti dnů bude jeho místo nabídnuto další dvojici v pořadí, která postupovala dle našich pokynů.

 

5.   Po té, co se ale přihlásíte, dbejte prosím na to, že jste oba chlapi a vaše slovo platí a hlaste všechny případné změny.

 

Děkujeme Vám za pochopení.

 

 

 

Organizační tým Centra pro rodinu, o.s.

 

autor Zdeněk Loučka, 23.9.2012
zatížení serveru