YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Seminář VPS II. 2012

kopírovat odkazdatum akce 23.- 25.11.2012 autor Miloš Vyleťal, 3.10.2012

Místo konání: Dům setkání, Dolní Albeřice 1, 42 26 Horní Maršov, tel.: 736 537 122
Příjezd: 23.listopadu do 19.00 hod, (registrace 17.00-19.00 hod)
Ukončení: 25.listopadu, 13.00 hod (obědem)

 

Milí přátelé,
srdečně Vás opět zveme na setkání VPS-ek.

Víme, jak je těžké sloužit a pomáhat druhým, když tak často potřebujeme ještě pomoc nebo povzbuzení my samotní. Právě proto je toto víkendové setkání určené jenom nám VPS-kám, abychom načerpali novou sílu, radost nebo moudrost, podle toho co potřebujeme a dokážeme si navzájem předat.

Velmi si vážíme vaši práce a služby pro druhé, bez které by Manželská setkání nemohla být a mnoho manželských párů by nikdy nedostalo příležitost ke změně a růstu jako kdysi my.

Nelze však jenom dávat, je potřeba si z času na čas také odpočinout a načerpat.

Přijeďte a přijměte tento víkend jako příležitost pro vaši osobní obnovu a povzbuzení. Je to také nádherná příležitost k setkání a neformálnímu sdílení s přáteli, ostatními VPS-kami, na které obvykle není dost času.

I tentokrát je pro Vás připravený pestrý a zajímavý program, ve kterém je prostor jak pro společnou modlitbu, ztišení, vzájemné sdílení a výměnu zkušeností, tak i pro nová témata, zopakování některých starých, odpočinek nebo čas jenom pro vás dva.

Více o připravované nabídce najdete v přiloženém programu.

Těšíme se na setkání s vámi a přejeme plnost Boží blízkosti ve vašich srdcích i rodinách.

Miloš a Gita Vyleťalovi

 

Pro více informací je Vám k dispozici POZVÁNKA, PROGRAM a PŘIHLÁŠKA.

zatížení serveru