YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Celostátní setkání chlapů 2012 v Křižanově

kopírovat odkazdatum akce 24.- 27.5.2012 autor Zdeněk Michalec, 18.1.2012

Krize jako nový začátek

Setkání se zúčastnili chlapi se zájmem o chlapskou spiritualitu. Prodloužený víkend začal již ve čtvrtek večer a byl příležitostí pro setkání chlapů z celé republiky. Víkend proběhl pod vedením P. Petra Glogara.

Program se skládal z dopoledních a odpoledních přednášek a práce ve skupinách. Sobotní odpoledne bylo věnováno sportovně-relaxačnímu programu. 


Témata přednášek

  1. Krize společnosti v Egyptě a její odkaz pro nás - přednesl prof. Dr. Miroslav Bárta, držitel egyptologických koncesí v Egyptě a v Súdánu (zabývá se širším pohledem na kolapsy starých civilizací a jejich odkazem pro současnost)
  2. Krize finančnictví v dějinách a její odkaz pro nás - přednesl ing. Milan Bubeníček, nezavisly ekonomicky a financni poradce 
  3. Krize rodiny - přednesl  prof. Jan Sokol, Ph.D., CSc, filosof, antropolog a religionista na FFUK
  4. Krize spirituality západního typu - přednesl P. Petr Glogar, OCD
 Autoři přednášek s námi strávili i volný večer naplněný volnou diskusí (mimo záznam :-)

Organizační informace

Místo konání: Křižanov, rekreační středisko Drak 
Příjezd: Čtvrtek 24.5.2012 do 18:00 hod. (ubytování a večeře, v 19:15 hod. program) Ukončení: Neděle 27.5.2012 do 15:00 hod. 
S sebou
: Buben nebo jiný hudební nástroj, sportovní oblečení, baterka. 
Ubytování:
Spaní v chatkách s lůžkovinami. Možnost ubytování v budově.
Cena: Účastnický poplatek zahrnuje ubytování, plnou penzi, odměny lektorům a pronájem velkého stanu. Plná cena je 2.200 Kč, sponzorská 2.900 Kč. V případě potřeby bylo možné  požádat o slevu

autor Zdeněk Loučka, 28.5.2012
zatížení serveru