YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Mužský rituál vstupu do zralé dospělosti 2012

kopírovat odkazdatum akce 12.- 16.9.2012 autor Zdeněk Michalec, 18.1.2012

Vede a přednáší - P. Petr Glogar, OCD
Rituály - P. Václav Vacek

PetrGlogar.jpg Rádi bychom vás pozvali na devátý ročník 
„Mužského rituálu přechodu 
do zralé dospělosti“ 

(Men´s Rites of Passage - MROP), 
inspirovaného františkánským knězem Richardem Rohrem. 

Jedná se o netradiční duchovní cvičení v ekumenickém duchu, které se soustředí na problematiku přechodu mužů ke zralé dospělosti. Víme, že dospělými a moudrými se nemůžeme stát po jednom víkendu. Avšak už více než 700 (našich) mužů udělalo při absolvování uplynulých ročníků této akce osobní zkušenost, že na cestě ke zralé dospělosti může být tento víkend velmi dobrým začátkem. 

Program nachází inspiraci i v jiných kulturách a náboženských tradicích, jeho základ je však plně založen na židovsko-křesťanských hodnotách.  

Další podrobnosti a a přihlášku si můžete stáhnout jako PDF soubor.
zatížení serveru