YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 48 akcí

Tábor rodin Spálovský mlýn

kopírovat odkazdatum akce 14.- 21.8.2004 autor Miloš Vyleťal, 30.5.2004

Milí přátelé,

již tradičně se uskuteční letní tábor rodin pod názvem:

"Manželská setkání u táboráku"

který má sloužit jak osobnímu odpočinku a možnosti strávit hezký čas se svojí rodinou, tak setkání s přáteli, lepšímu vzájemnému seznámení a sblížení, popovídání o věcech, na které většinou na MS nezbývá čas. Určitě nebude nouze o společné výlety do okolí, soutěže a hry s dětmi, koupání, smích a posezení u táboráku se vším co k tomu patří. V předchozích letech si získala velkou popularitu táborová olympiáda, připravena přítomnými otci, zejména pak napínavé soutěže v bazéně. Nechyběly však ani společné chvíle modlitby a zamyšlení, zpěvu nebo společného tvoření (batika, malování na hedvábí, šití maňásků…). Program byl a věřím, že i letos bude bohatý a zajímavý. Je to příležitost skutečně si odpočinout v příjemném prostředí v kruhu přátel.

Místo: Rekreační tábor "Spálovský mlýn", Jakubčovice - část Klokočůvek, okr.Nový Jičín,
Datum: 14.-21.8.2004
Příjezd: sobota 14.8.2004, možnost příjezdu odpoledne, začátek společnou večeří v 18.00 h.
Ukončení: sobota 21.8.2004 obědem
Ubytování: ve čtyřlůžkových táborových chatkách a chatě, včetně lůžkovin (k dispozici je 140 lůžek ve 20 chatkách a chatě).
Strava: 5x denně Délka pobytu:8 dnů
 Vedoucí: Jarda a Mirka Křížovi, Miloš a Gita Vyleťalovi

Účast je vhodná pro rodiny s dětmi do 14-15 let, starší pouze za podmínky, že jsou ochotné se aktivně účastnit společného programu nebo pomáhat při jeho přípravě a uskutečňování.

Závaznou přihlášku zašlete na adresu: ymca@setkani.org

Spálovský mlýn se nachází v krásném prostředí zachovalé přírody Oderských vrchů, na břehu říčky Odry. Je zde samostatné koupaliště, hřiště a louky lemované souvislými lesy. V blízkosti je poutní místo "Mariaskála" a městečka Odry a Vítkov. V blízkém Klokočově je chov koní - oblíbené místo návštěv dětí.

Moc se na vás těšíme s přáním Božího požehnání a pokoje

Miloš a Gita Vyleťalovi
Jarda a Mirka Křížovi

zatížení serveru