YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 80 akcí

Vánoční setkání v Brně

kopírovat odkazdatum akce 28.12.2004 autor Zdeněk Michalec, 22.12.2004

Kamarádi,

všechny vás zvu na vánoční setkání brněnských chlapů u krbu ve skautské klubovně v Brně - Bystrci*. Sejdeme se tentokrát v mimořádném termínu: úterý 28/12/2004, v 19:30 hod. Na programu je bubnování, koukání do ohně a povídání o životě. Vezměte si prosím něco na přezutí. Přeji vám i vašim blízkým požehnané Vánoce a těším se na setkání.

Zdenek

*Je to v areálu mateřské školky na ulici Štouračova (dřevěná stavba za školkou). Je třeba projít branou a nezabloudit přitom do posilovny v suterénu MŠ. Pár míst na parkování je přímo před klubovnou, velké parkoviště je ve vzdálenosti cca 250 m pod benzinkou. V případě nouze volejte 724 205 809.Fotodokumentace

autor Ivan Hudec, 5.1.2005
zatížení serveru