YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 48 akcí

Setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 22.11.2004 autor Zdeněk Michalec, 19.11.2004

Další setkání brněnských chlapů se koná v pondělí 22/11/2004 v pravidelném čase (t.j. v 19:30 hod.). Sejdeme se tentokrát u Hranáčů (viz následující  pozvánka):

... Ale příště (22.11.) určitě dorazím. Abych ten slib mohl splnit, zvu vás k nám. Doma do obýváku trefím. Postarám se i o jídlo a pití. Adresa je Doležalova 22, je to v Žabinách. Naše ulice je krátká, dole je žabinská kaplička, jednosměrná je shora dolů. Plán Brna snad mají všichni, kdo ne, má možnost si jej včas obstarat.
Pavel

Na programu je zbytek 1. kapitoly knihy Naděje proti temnotám. Moderuje Roberto. Tady je jeho otázka:

Zdar CHLAPI,

moc se na Vás těším. Dnešní téma se bude motat kolem Boží lásky. Otázku mám jednu. Trochu jsem s ní otálel a ani si neskládejte odpověd´ na dnešní večer. Je spíš dlouhodobější, taková předadventní:

JAK MOC TOUŽÍM PO BOŽÍ BLÍZKOSTI, CO VŠECHNO PRO TO DĚLÁM, ABYCH SE SVÝM NEBESKÝM OTCEM PŘEBÝVAL.

Roberto

FOTKY

autor Ivan Hudec, 23.11.2004
zatížení serveru