YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 48 akcí

Brno - mimořádné setkání

kopírovat odkazdatum akce 16.9.2004 autor Martin Šmídek, 15.9.2004
Pozvání pro všechny iniciované. Ve čtvrtek 16.9.2004 v 19:30 hod. se sejdeme u nás, abychom nechali ve společném vzpomínání doznít zážitky z iniciace v Nesměři. Budeme moc rádi, přijdete-li pokud možno všichni. Zároveň se omlouvám všem, kteří s námi nebyli, že se jich toto pozvání zcela mimořádně netýká. Nechceme vytvářet nějaký "klub vyvolených", ale prostě jen společně uzavřít něco hezkého, co jsme prožili. Díky za pochopení.

viz 20.9

P.S: Bohatě okomentovaná cesta k nám je popsána v zápise http://chlapi.proglas.cz/setkani020506b.htm ... jinak mi napište o plánek

Setkání několik dní po tém

autor Ivan Hudec, 21.9.2004
zatížení serveru