YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 48 akcí

Škola bubnování Albeřice

kopírovat odkazdatum akce 23.- 25.4.2004 autor Petr Janda, 1.3.2004

bubny.jpg

Máš doma djembe a nevíš jak s ním zacházet?
Fascinují tě zvuky afrických bubnů?
Chceš naplno zažít sílu společného bubnování?
Chceš vědět víc o historii, údržbě a způsobu hry na africké djembe?
Chceš prožít vzrušující víkend v pánské společnosti
a nabrat nové síly a energii v našich nejkrásnějších horách?

buben.gif buben.gif Pro takové chlapy proběhla

víkendová škola bubnování

Kdy?23 -25 4. 2004
Kde?V Domě Setkání v Albeřicích petr.jpg

S sebou každý měl:Buben, případně další rytmické nástroje, smysl pro trpělivost, houževnatost a vytrvalost, bibli, dobré oblečení na horské počasí. Kytara a zpěvníky vítány, dýmka nevadí.

 

Víkendem provázel Petr Janda
petr.janda@centrum.cz

 

P.S: Více o Domu setkání viz http://alberice.setkani.org

 

Ohlasy na vsichni@chlapi.cz

kopírovat odkazautor Martin Šmídek, 27.4.2004

 

Honza

Chlapi, chtěl bych touto cestou poděkovat všem zúčastněným za nádherný víkend s bubnováním, který proběhl pod taktovkou Petra Jandy v Albeřicích. Po delší době jsem zažil silný vnitřní pokoj a štěstí bez hranic.   Díky Bohu za to, že tam byl uprostřed nás, díky Petrovi za přípravu a trpělivost při výuce a díky Václavu Vackovi za netradičně (nebo tradičně?) pojatou bohoslužbu, za promluvu i za svědectví.  
Zdar a hezký týden   Honza Wagner  

P.S. Pražáci, příště se nebojte a pojeďte taky, Petr bere i amatéry....

Pavel

Také já se připojuji k Honzovi a děkuji všem za úžasnou atmosféru,otevřenost jednoho k druhému, pocit svobody,že nejsem do ničeho nucen. Vřelé díky Petrovi Jandovi, který nás chválil i za sebemenší úspěch, a tím nám zvedal naše sebevědomí a dával chuť pokoušet se zvládat rytmus, i když už nejeden z nás sám nad sebou zlomil hůl. Díky Václavovi za podnětná slova. Je to veliký dar mít mezi sebou kněze, který je jedním z nás, rozumí nám, naslouchá nám a ukazuje nám víru tak, že se pro ni můžeme nadchnout. Je to úžasný! A vůbec díky za to zázemí, které poskytuje dům setkání v Albeřicích. Děkuji za společenství chlapů. Nevím jak ještě bych vyjádřil svoji vděčnost a nadšení.                     Přeji všem hodně zdaru!                                                                         Pavel Šmidra

Zdenek

I já chci poděkovat Petrovi a Václavovi, ale taky všem ostatním chlapům, kteří s námi v Albeřicích byli. K té krásné atmosféře přispěl každý svým dílem.
Zdenek

P.S. A dobrá zpráva pro ty, kteří s námi nebyli. Na podzim škola bubnování pokračuje dalším víkendem.

Pavel

I já bych rád poděkoval,ale jet na 3 dny do Krkonoš je pro mně obtížné a už teď vím,že na podzim to taky nepůjde.A rád bych.
Dotaz (asi hlavně na Petra):
Nešlo by něco podobného uskutečnit v Brně,v menším rozsahu (sobota dopoledne)?
Pro mě je snažší zajet 3x do Brna na půl dne než jednou do Krkonoš.
Dík Pavel, Prostějov

Petr

Chlapi,
 i mně se v Krkonoších s vámi silně líbilo a děkuji vám všem za vytvoření té neopakovatelné atmosféry, pozorného naslouchání a 100% nasazení při bubnování.
> Nešlo by něco podobného uskutečnit v Brně,v menším rozsahu (sobota dopoledne)?
Myslím že jedno dopoledne je málo, protože vytvářet v mozku nové závity chce určitý čas. První den se dostaneš do zmatku, pak se z toho vyspíš, něco ti docvakne a druhý den jsi o poznání lepší. A přátelství bylo nejsilnější až v neděli. Krom toho je v Albeřicích tak nádherně, že kdo tam alespoň jednou zavítá, už nechce nikam jinam a vrací se jak tažný pták. Není to jen má zkušenost.
Zdraví Petr Janda

Zdenál

Petře, byl to betálné vodvaz. Díky! Ale proč jsem odjížděl s vědomím, že mám totálně olšové ruce (vžycky jsem měl o sobě vyšší mínění, sco se týče muzikálnosti)?
Zdenál

autor Zdeněk Loučka, 5.10.2004
zatížení serveru