YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 48 akcí

Víkend mužů, Rajnochovice

kopírovat odkazdatum akce 19.- 21.3.2004 autor Miloš Vyleťal, 1.1.1970

V každém z nás je skrytý kus Bojovníka, Mudrce, Milovníka či Krále . . .

Čím se projevují tyto odvěké archetypy mužského jednání a kdy nebo čím jsou přínosem nebo překážkou pro nás samotné, naše jednání i naše vztahy k lidem kolem nás? Jakou přeměnou prochází většina mužů ve svém životě od chlapectví až ke stáří? Co udělat a čeho se vyvarovat abychom se nestali “starými blázny” ale “svatými blázny” pro Krista?…

… o těchto i některých dalších myšlenkách a chlapských otázkách si budeme společně povídat, naslouchat a k tomu prožívat společenství mužů, kteří jsou ještě na cestě přeměny. Nebude chybět ani modlitba, zpěv, cvičení a vyzkoušíme si ve volných chvílích bubnování a třeba i jiné staré mužské dovednosti - … můžeš také přiložit polínko do společného ohně.

Je to skvělá příležitost na chvíli se zastavit, ztišit, odpočinout, povzbudit se i lépe porozumět sám sobě a svému mužství, abychom se pak s novým odhodláním vrátili do svých domovů, práce, farností a snažili se naplnit své poslání být mužem - manželem, otcem, křesťanem … Přijeď a připoj se!

Kde: Rajnochovice, diecézní středisko mládeže

Kdy: 19. – 21. března 2004

Lektor: Miloš Vyleťal, Jan Šlachta

Témata: Čtyři archetypy muže – král, bojovník, mudrc, milovník; Moje silné a slabé stránky; Růst a přeměna muže, jak naplnit své poslání…

Přihlášky: posílejte obratem, nejpozději do 10.3.2004 (kapacita 35 míst)

Posílejte: nejlépe e-mailem na adresu: vyletal@pvtnet.cz případně

Na adresu:

Miloš Vyleťal, Pivovarská 3, 794 01 Krnov, mobil: 603 368 477

anebo:

Pavel Koukal, 753 53 Všechovice 247, mobil: 776 000 969

Pořádá: Parta chlapů ve spolupráci s YMCA Setkání a CPR Ostrava

P.S.

Příjezd: v pátek mezi 17:00-18:30 (večeře)

Ukončení: v neděli obědem kolem 14:00

Strava: je zajištěna celodenní, v dostatečném množství. Pro včasné nahlášení počtu strávníků potřebuji Tvoji závaznou přihlášku co nejdříve.

Ubytování: ve více lůžkových chatkách s lokálním topením. Nutno si vzít svůj spacák!

Cena: 400,- Kč/víkend (v odůvodněných případech je možné požádat o slevu)

Platba přímo na místě.

Ostatní: pokud hraješ na kytaru nebo jiný přenosný hudební nástroj, vezmi si ho sebou. Budeme mít příležitost si spolu zazpívat. Zkusíme si spolu i zabubnovat jako na setkání s františkánem Richardem Rohrem – pokud máš možnost půjčit si buben, neváhej a vezmi ho sebou. Vezmi si pohodlné oblečení a přezutí aby jsi se cítil příjemně. A také oblečení a obutí (případně běžky pokud bude ještě sníh) na zimní vycházku v okolí.

Nezapomeň: si vzít také Bibli, psací potřeby a dobrou náladu…

zatížení serveru