YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 48 akcí

Letní tábor, Kroměříž

kopírovat odkazdatum akce 3.- 10.7.2004 autor Miloš Vyleťal, 1.4.2004

přihláška na kurs (formát Word)

Milí přátelé

srdečně vás zveme na letní kurzy Manželských setkání. Tuto nabídku můžete volně kopírovat a nabízet svým přátelům i dalším zájemcům z Vašeho okolí. Budeme velmi rádi, když nám pomůžete informace o Manželských setkáních rozšířit k co největšímu počtu možných zájemců.

Podobně jako v předchozích letech i letos je připravováno několik kurzů v různých termínech a na různých místech, takže si můžete vybrat podle svých představ a možností. Opět však platí, kdo dřív přijde, ten ... si může vybírat.

Zde najdete podrobnější informace o místě a podmínkách konání kurzů a jejich ceně, abyste se mohli závazně přihlásit vyplněním a zasláním přiložené přihlášky co nejdříve. Na základě obdržení Vaší závazné přihlášky Vám zašleme další informace a pokyny k zaplacení účastnického poplatku.Pokyny k zaplacení budou rozesílány podle pořadí doručení závazných přihlášek do naplnění kapacity letního kurzu. Ostatní budou vedeni jako náhradníci.

Podmínka účasti:  společná, dobrovolná účast obou manželů.

Kurz není vhodný pro osoby závislé na alkoholu, drogách, zatížené neukončenou nevěrou nebo jiným omezením, které by jim neumožňovalo zapojit se plně do programu

Datum a místo konání:

I.turnus 3. – 10.7.2004 Kroměříž

II.turnus 17. – 24.7.2004 Frenštát p.Radhoštěm

Stravování: Celodenní - snídaně, obědy a večeře jsou v ceně účastnického poplatku. Možnost přikoupení občerstvení v bufetu areálu.

Ubytování: V objektech středoškolských internátů. Děti: budou mít zajištěn svůj vlastní program a péči v době přednášek a práce ve skupinkách (3,5 hodiny dopoledne a 3,5 hodiny odpoledne). Přesto Vás však prosíme, abyste dobře zvážili účast svých dětí na kurzu a rozhodně nebrali ty, kterým působí problémy kolektiv, nebo odloučení od rodičů (zejména děti ve věku 2 - 4 let). Pokud nemáte kde umístit takové dítě, doporučujeme vzít si s sebou vlastního pečovatele, kterého dítě důvěrně zná - např. teta, staří rodiče, přítel apod. ve věku nad 18 let, který bude ubytován společně s vámi nebo s ostatními pečovateli.

* Uveďte to prosím v závazné přihlášce ! *

Účastnický poplatek zahrnuje náklady na ubytování, stravu, část režijních nákladů (např. skripta, poštovné, materiál pro hry dětí apod.) a členský příspěvek sdružení YMCA Setkání (200,- Kč rodinné členství) na rok 2004/2005. Ostatní výdaje předpokládáme hradit z dotací a sponzorských darů, které se nám podaří v letošním roce získat. Bude se jednat o příspěvek na pronájem společenských místností, organizační zajištění kurzu a částečná dotace pobytu pečovatelů a vedoucích dětí.

Poznámky k platbě účastnického poplatku:

Pro mnohé z nás je zaplacení požadovaného poplatku z vlastních příjmů velmi obtížné. Ze zkušenosti předchozích let, proto doporučujeme obrátit se podle možností na odborovou organizaci, zaměstnavatele nebo farní úřad se žádostí o dotaci. Mnoha účastníkům se tímto způsobem podařilo uhradit významnou část účastnického poplatku za sebe, případně i celou rodinu. Tam kde to bude potřeba, na vyžádání zašleme žádost o zaplacení účastnického poplatku (příspěvku) nebo fakturu adresovanou vaší odborové organizaci nebo zaměstnavateli.

Pokud se vám nepodaří získat příspěvek na výše uvedených místech a nedostatek financí by byl jediný důvod vaší neúčasti na táboře Manželských setkání – obraťte se na nás, uděláme vše pro to abyste se ho mohli zúčastnit.

Sponzorské dary:

Současně prosíme ty z vás, kteří si to můžete dovolit, o příspěvek – finanční dar rodinám, pro které by zaplacení ceny v plné výši znamenalo neúnosné zatížení rozpočtu. Takovýto dar je možné na základě potvrzení organizátora kurzu odečíst od základu daně (daňové úlevy mohou využít jak podnikatelé tak zaměstnanci).

Při jakýchkoli problémech či nejasnostech nás, prosím, kontaktujte.

Rádi vám zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme bližší informace. Můžete se na nás obracet telefonicky, e-mailem nebo písemně na níže uvedené adresy.

Přejeme vám plnost Božího pokoje, radosti a lásky.

Za YMCA Setkání

Miloš a Gita Vyleťalovi

Další informace můžete získat také na adrese:

YMCA Setkání, Miloš a Gita Vyleťalovi, Pivovarská 3, 794 01 Krnov; telefon: 554 613 234; 603 368 477; 605 883 816; vyletal@pvtnet.cz ; setkani@ymca.cz

Centrum pro rodinu a soc.péči, Kostelní nám.1, Ostrava 1, 728 02; 596 116 522/kl.232; cpr@doo.cz

“Kroměříž”

Datum: 3. – 10.7.2004

Místo konání: Internát arcibiskupského gymnázia v romantickém prostředí malebné, historické Kroměříže.

Příjezd: 3.7. dopoledne mezi 9.00-12.00 hod

Začátek: 3.7.2004 ve 12.00 h obědem

Ukončení: 10.7.2004 do 14.00 h obědem

Ubytování: Na internátě arcibiskupského gymnázia (AG) jsou prostorné tři a více lůžkové pokoje s možností vlastních přistýlek. Ke spaní je nutné si přivézt vlastní spací pytle nebo povlečení (k dispozici jsou polštáře a přikrývky). Pro malé děti (cca do 3 let) je možnost bezplatného ubytování ve vlastních postýlkách, ohrádkách. Pro jednu rodinu lze z důvodů omezené kapacity zajistit pouze jeden pokoj. Sprchy, koupelny, WC jsou společné na chodbách.

Stravování: celodenní je zajištěno v jídelně AG.

Účastnický poplatek:

Dospělí: ubytování AG, strava, písemné materiály ad. ... 2 290,-

Děti:

a.) ubytování -lůžko, strava - celá porce, pečovatel ... 2 260,-

b.) ubytování -lůžko, strava - půl porce, pečovatel ... 1 980,-

c.) ubytování – vlastní přistýlka, strava - celá porce, pečovatel ... 1 800,-

d.) ubytování - vlastní přistýlka, strava - půl porce, pečovatel ... 1 540,-

Kojenci a děti do 3 let bez stravy:

ubytování v kočárku nebo vlastní postýlka,

strava a ubytování pro pečovatele ...... 1 100,-

strava poloviční pro děti ...... 670,-

Přihlášky zasílejte na adresu:

Miloš a Gita Vyleťalovi

YMCA Setkání

Pivovarská 3, Krnov 794 01

telefon : 554 613 234; 603 368 477; 605 883 816

e-mail: vyletal@pvtnet.cz ; setkani@ymca.cz

zatížení serveru