YMCA YMCA Setkání

YMCA Setkání


Zveme vás na 14 akcí:

8.- 10.6. Kdo je ten chlápek? A kdo je ta slečna? - pouze náhradníci. Obsazeno :-(

Již posedmé, dá-li Hospodin, se můžete těšit na

Zážitkový víkend pro otce s dcerou

Dvojicím otec - dcera (věk 16 - 20) nabízíme možnost strávit společně dva dny a prožit snad i něco, nač v běhu normálních dní a známého prostředí není dostatečný prostor fyzický ani časový. Místo a čas pro to být spolu, moci si říci, co možná už dlouho chcete, možná objevit něco, o čem nevíte a třeba byste měli, a nebo spolu třeba naprosto jednoduše a v klidu jen být.

Na všechny odvážné se těšíme těsně před začátkem léta v Domě Setkání v Dolních Albeřicích. Nebudeme si příliš a jen povídat - raději spolu zkusíme něco zažít, prožít a překonat. Na druhou stranu, sportovní dálkoplazecký výkon opravdu není to, čeho byste se snad měli bát (ledaže si jej naordinujete sami). Mnohem důležitější bude společné strávení času při, jak pevně věříme, poměrně příjemných aktivitách.

Předpokládaný maximální počet účastníků je z logistických, prostorových a mnoha dalších důvodů pouze 12 dvojic!

Základní cena za akci je stanovena na 3.100,- Kč za dvojici. Sponzorská cena je 3.500 Kč. V případě potřeby je možno požádat o slevu. Fakturu pro zaměstnavatele v rámci firemních benefitů vystavíme na požádání.

Závaznou Přihlášku na akci můžete učinit pouze a jen prostřednictvím formuláře na google. Po odeslání přihlášky budete požádáni o úhradu zálohy, čímž přihlášku potvrdíte. 

Dotazy a informace na e-mailu otec.a.dcera@gmail.com nebo na telefonním čísle 777241855.

Těšíme se na Vás, Martin Štula

 

Martin Štula, 26.1.2018