Y M C A   S e t k á n í 

Albeřice

Bible

23.- 29.8., WORK CAMP - Brigáda

Drazí přátelé MS a Domu setkání, 


i letos vám nabízíme a srdečně zveme na letní sešlost v Albeřicích pro jednotlivce i celé rodiny - spojenou někdy s potem, mozoly a dřinou - vždycky však se zábavou, společenstvím přátel a nakonec pocitem dobře využitého času. 


Pokud můžete, přijeďte aspoň na pár dnů pomoct a případně spojit tento čas s rekreací. Brigáda bude ve dnech 23.-29.srpna, ale předpokládáme, podobně jako loni, že se někteří účastníci vystřídají podle toho, komu se to jak hodí na kratší či delší dobu. Někdo přijede dříve, někdo později. Strava a ubytování je zajištěno. Do práce se mohou zapojit i starší děti a mládež. Vítáni jsou jednotlivci, rodiny i spolča. Budeme rádi, když tuto naši pozvánku předáte i dále ve svém okolí.

Předpokládáme, že i letos bude brigáda trochu pohodovější oproti některým dřívějším :-) Čeká nás dokončení rozdělaných věcí (dřevník -vstup, schody, odvodnění; ad..), instalace hromosvodů na horní garáži a s tím související výkopy, zabetonování patky mostku na hřiště a hlavně údržba a opravy na samotném Domě setkání - malování některých pokojů, nátěry dřevěného štítu, opravy židlí, omítek, mytí oken, výroba regálů do skladů ad...

Pokud můžete přispět finančně na nákup materiálu a stravy pro brigádníky, posílejte dary na účet: 2000465448/2010 , VS uveďte své rč a SS: 222 . Rádi vám vystavíme také potvrzení o daru, které můžete použít k odpočtu ze základu pro výpočet daní.

Všem dárcům a pomocníkům předem moc děkujeme a těšíme se na setkání s vámi na Domě setkání v Albeřicích.  

S přáním Božího požehnání do další dnů  

Miloš a Gita Vyleťalovi & YMCA Setkání .

Přihlášky a informace :

ymca@setkani.org    ;       731 625 615  

*** Formulář přihlášky zkopírujte do mailu,*** 
pak vyplňte a odešlete dle informací výše

Závazná přihláška

Workcamp - Brigáda

Dům setkání, Albeřice, 23.-29.8.2015

Příjmení, jména a dat.narození:

rodiče:

děti:

 

Adresa:   

telef.:  

e-mail:

Poznámky: (uveďte pokud chcete odvoz od nádraží, dietu apod...)

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby a zajištění organizace akcí YMCA Setkání v souladu s příslušným zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění  a souhlasím s uvedením mých kontaktních údajů vadresáři účastníků akce, který obdrží její účastníci. Současně souhlasím s tím, že pořadatel je oprávněn dokumentovat průběh akce – pořizovat foto, audio, video záznamy a tyto materiály použít pro účely další propagace své činnosti


Miloš Vyleťal, 20.5.2015

YMCA Setkání

TV Noe - Na pořadu rodina:
Práce pro rodiny jako poslání

Srdečné pozvání přijali manželé Miloš a Gita Vyleťalovi z Krnova. Jejich život je protkán nejen prací na společném vztahu, ale i na vztahu mnoha stovek, možná i tisíců manželských párů v našem okolí. Povídání o proměnách rodiny v průběhu několika posledních desítek let i o společném růstu v manželství.

Klikněte na obrázek pro spuštění videa z archívu TV Noe.

 


 

Časopis Rodinný život

Klikněte na obrázek pro přechod na web Rodinný život.

gn
59
NAVRCHOLU.cz