Y M C A   S e t k á n í 

Albeřice

Bible

16.- 23.8., HUDEBNÍ TÁBOR RODIN - Albeřice 3 ZRUŠENO!!!


Pozvánka ke stažení zde.

Hudební tábor pořádaný pro rodiny s dětmi, zaměřeny na společné muzicírování v dopoledních hodinách na jakékoliv nástroje, které si účastnici tábora s sebou přivezou (kytara, flétna, housle, violoncello, percussion, aj.).

Vedou zkušeni lektoři a hudebníci:

Mgr. Jaroslav Hudec, učitel hudby a hry na kytaru, působící ve státní a britské hudební škole, vedoucí mnoha hudebních táborů v ČR, Itálii a Franci, dlouhodobý pobyt a koncertní vystoupení v USA, skladatelská činnost, spolupráce s řadou hudebních osobností a institucí.

Renáta Rollerová, vedoucí křesťanské folkové skupiny Petach.

Fotky z dřívějších ročníků najdete zde.

Tábor je určen rodičům s dětmi. Může přijet jak celá rodina, tak třeba jenom její část. Do hudebního programu se mohou zapojit všichni. Ti, kdo se z nějakých důvodů nezúčastní hudebních nácviků, mohou si zvolit alternativní program.

Notové materiály budou zajištěny (písně, folk, renesanční a barokní literatura, jazz i jiné styly). Podle počtu zájemců o hudební program se budou sestavovat ansambly (dua, tria, kvarteta i vetší soubory) pro nacvičení programu na závěrečný veřejný koncert. Začleněni do souboru budou i úplní začátečníci, kteří si také z tohoto hudebního pobytu mnoho odnesou a budou moci použít při dalším pokračovaní studia hry na nástroj.

Ubytování a stravování bude v Domě setkání, Dolní Albeřice (Krkonoše). Možnost ubytování jak ve standardních pokojích se sociálním zařízením na patře, tak i volba komfortních pokojů s vlastní koupelnou a wc za příplatek.

Program:

· Dopolední muzicírování na všelikeré nástroje /kytara, flétna, housle, zpěv, violoncello, piano, percussion aj./. Pro ty kdo se nezapojí do hudebního programu možnost sportování, her a výletů.

· Odpoledne společné výlety, krkonošská příroda, turistika, sport a jiné podle volby.

· Večer posezení u ohně, jam sessions, povídání, hry, duchovní program, volno...

Cena:

zahrnuje polopenzi, standardní ubytování, pitný režim, příspěvek na program

dospělí a děti nad 10 let  ...... 2.890,- Kč 
děti 4 - 10 let   ......................... 2.490,- Kč batolata   ............................      328,- Kč

Konečná cena se může lišit podle konkrétně objednaných a využitých služeb. Rodiny v tíživé finanční situaci mohou požádat o slevu.

Své přihlášky zasílejte na dum@setkani.org

 

*** Formulář přihlášky zkopírujte do mailu,*** 
pak vyplňte a odešlete dle informací výše

Závazná přihláška

Hudební tábor rodin Albeřice

Dům setkání, Albeřice, 16.-23.8.2014

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby a zajištění organizace akcí YMCA Setkání v souladu s příslušným zákonem č. 101/2000  Sb. v platném znění.

Příjmení, jména a dat.narození, u každého uveďte také hudební nástro/zpěv kterému se bude věnovat na táboře

rodiče:

děti:

 

Adresa:   

telef.:  

e-mail:


Poznámky: (uveďte pokud chcete pokoj se samostatnou sprchou a WC, odvoz od nádraží, dietu apod...)


Miloš Vyleťal, 10.3.2014

YMCA Setkání


gn
61
NAVRCHOLU.cz